Co jsou víkendové pobyty pro ženy?

Víkendová setkání dávají prostor k hlubším prožitkům, k objevování sebe (i skrze druhé). Je to prostor, kde můžeš vydechnout od každodenního života a získat odstup a nadhled. Je to prostor, kde se můžeš vrátit k sobě a odpovídat si různými způsoby na otázky, které dané téma víkendového setkání, nabízí. Je to prostor, kde nacházíš odpovědi a směr, kudy jít dál.

Proč děláme víkendové pobyty pro ženy?

Na to, abychom se dostali k sobě samé potřebujeme čas. Potřebujeme se zastavit! Potřebujeme nerušený čas, ve kterém nám nezvoní telefony, neběhají děti ani nebliká upomínka, že za hodinu máme schůzku. Čas, který je jen pro nás. Čas, ve kterém tou nejdůležitější osobou jsme my sami. Víkendové pobyty jsou tu pro to, aby si měla prostor být tou nejdůležitější osobou! Aby si měla prostor se vědomě zastavit a zabývat se sama sebou. Aby si  se dostala zase o krůček blíž k sobě a dosytila si to, co potřebuješ. Aby sis dopřála podpory a přijetí od ostatních žen, aby si se uvolnila a nechala odplavat to, co už nepotřebuješ a aby si načerpala energii do života.

Jak setkání probíhají?

Formou skupinového sdílení, arteterapeutických technik, koučovacích technik, práce se skupinou, prožitkové techniky, řízené meditace, terapie. Pracujeme s duší i s tělem. Dopřáváme si hojnosti a prostoru na společné jídlo, ranní koupele, které nám příroda nachystala, společného cvičení a procházení se... nejen po krajině naší mysli :)


Máš chutˇ se přidat? Jsi srdečně vítaná!

Podívej se na plánované akce, kde najdeš nejbližší termíny víkendových pobytů.

V historii MATYLDY proběhlo hodně sportovně-relaxačních pobytů, se Zuzkou Hanákovou jsme uspořádaly tyto programy:

  • 9/2017 Pernink "Kdo jsem?"
  • 3/2017 Děčínský Sněžník "Partnerské vztahy"
  • 11/2016 Tisá "Péče o sebe/o druhé - mám to vyvážené? A co vlastně potřebuji?"