Co jsou podvečerní setkání?

Jedná se o podvečerní mezigenerační setkávání žen, které mají chuť sdílet svůj příběh, mají chuť být pospolu, jsou zvídavé a hledají odpovědi na své otázky. Jsou to setkání, ve kterých získáš energii z ženského přijetí, kde můžeš otevřeně hledat odpovědi na své otázky, čerpat, ale také dávat. Oboje potřebujeme.


Proč podvečerní setkání?

Možná znáš ten pocit "rozčtvrtit se je málo". Jako moderní ženy dnes běžíme  závod hned v několika kategoriích (role matky, manželky, partnerky, uklízečky, nákupčí, kuchařky, babičky, podporovatelky pečovatelky... atd.). Podvečerní setkání je tu pro to, aby ses mohla na chvíli zastavit. Zastavit a vydechnout. A čas věnovat jen a pouze sobě. Podvečerní setkání vnímám jako čas pro nás, ženy. Čas, kdy se mohu v bezpečném kruhu věnovat sobě, ptát se, sdílet a dostávat to, co aktuálně potřebuji. Výjimečnost těchto setkání je v tom, že odpovědi můžeš dostat nejen od svých spolu-vrstevnic, ale také od "maminky" nebo "babičky". V tom je síla a výjimečnost.


Jak podvečerní setkání probíhají?

Scházíme se v průměru 1x za měsíc (do léta 2018 v prostorách Elíšku, nad Kavárnou v Ráji). Po přivítání shazujeme starosti všechních dní, ladíme se na sebe a čas "tady a teď" a užíváme si přítomnosti. Poté následuje otevření tématu, které je předem dané a pracujeme s ním (formou koučování, terapie, arteterapie, ve skupinkách, individuálně). Poslední část probíhá vedeným sdílením v kruhu, inspirujeme se vzájemně svými zkušenostmi, smějeme se a nabíráme energii na další čas.


Chceš se přidat? Jsi srdečně vítaná!

Dopřej si potěšení pro tělo nejen v podobě dobré kávy v Kavárně Ráj. Dopřej si čas pro sebe.  Zasloužíš si to !

Aktuální termíny Podvečerních setkání najdeš pod Kalendářem akcí - Aktuální