Pobyty pro ženy a děti

Máte chuť prožít letní dovolenou trochu netradičně?

Co třeba vzít děti na letní tábor, sdílet s nimi napětí celotáborové hry, navazování nových přátelství, zpívat u táboráku...? Prima, ale potřebujete na druhou stranu k dočerpání energie i odpočinek od dětí a zajímavý zážitek i pro sebe?

Pokud odpovídáte ANO - jste připraveny jet s námi! ;-)

Jak to tedy celé probíhá?
Chystáme klasický táborový program pro přibližně 20 - 25 dětí. Nechybí hry, dobrodružství, pohyb v přírodě, legrace, zpěv a oheň... 

Současně připravujeme i společný program pro ženy - vycházky do přírody, cvičení, sebepoznávání, sdílení. Možností každé ženy je samostatný odpočinek během dětského programu.

Ženy a děti bydlí společně na pokoji, vždy maminka/babička/teta - děti/vnoučata. Někdy se ale stane (po dohodě), že spolu bydlí dvě kamarádky a jejich děti, záleží na typu obydlí a možnostech. Ženy se s dětmi vídají nejen u všech jídel, ale tráví spolu polední klid, večerní oheň, samozřejmě noc. Občas se programy protnou a ženy mohou sledovat své děti
v situacích, ve kterých je běžně nevídají, děti poznávají své maminky/babičky z úplně jiné strany... Maminky se vzájemně mohou inspirovat v přístupu k sobě i k dětem, děti vnímají vztahy mezi ostatními dětmi a ženami, navazují vztahy. A do toho ti vedoucí... :-)

V historii MATYLDY byly uspořádány tyto pobyty pro maminky a děti:

  • 2017 Děčínský Sněžník - Záchrana pohádkové říše - šotci řádí
  • 2017 KIDS Tábor Děčínský Sněžník - Čtyři živly
  • 2016 Krkonoše - Detektivní škola
  • 2015 Alma - Námořníci
  • 2014 Onříkovice - Pohádkové bytosti
  • 2013 HALTER VALLEY u Plzně - Divoký západ